KONST / Litografier / Färglitografi 14325636
nr 1432 5636
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Ej signerad. Färglitografi, bildmått: 22x18cm, yttermått inklusive ram: 33x27cm
måndag 22 november 2021
kl 18:57:14
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg